Okolica


Posiadłość ulokowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.

Otoczona polami uprawnymi, lasami i jeziorami zachęca do wielogodzinnych spacerów i aktywnego spędzania czasu.  Krystalicznie czyste powietrze Puszczy Augustowskiej dopełnia to wyjątkowe i magiczne miejsce, gdzie można  się wyciszyć i odciąć od codzienności.
Bogactwo grzybów, malin, poziomek i jagód a także  różnorodność dzikich zwierząt i ptaków to główne zalety okolicy, dzięki którym każdy poczuje się  wspaniale zrelaksowany.
Bardziej aktywne osoby z pewnością będą zainteresowane wycieczkami rowerowymi lub konnymi. Jesienią zachęcamy do  spacerów połączonych z grzybobraniem. Puszcza Augustowska jest także idealnym miejscem do  obserwacji ptaków oraz leśnych zwierząt, natomiast zimą istnieje możliwość zorganizowania  atrakcyjnych kuligów.
Ciekawymi atrakcjami turystycznymi w okolicy są: Kanał Augustowski z unikalnymi śluzami, rejsy  statkiem po jeziorach, rezerwaty przyrody, Wigierski Park Narodowy, Sanktuarium w Studzienicznej,  Zespół Pokamedulski na Wigrach, Bazylika p.w. Najświętszej Maryi Panny – Zespół Podominikański w  Sejnach.